Analityk

ds. e-Biznesu

Gdynia

oferta-sf-600x3802.jpg

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie raportów przy wykorzystaniu narzędzi SQL, Big Query, Data Studio,

  • Monitorowaniem danych,

  • Prezentacja danych i przedstawianie wniosków,

  • Śledzenie celów kampanii marketingowych (sementacja klientów oraz źródeł pozyskania ruchu),

  • Analiza Ad Hoc w oparciu o dane z Google Analitytics.

Nasze wymagania:

  • Preferowane min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie związane z analityką internetową i finansową,

  • Znajomość narzędzi Google Analytics 4,

  • Znajomość MS Exel na poziomie zaawansowanym,

  • Umiejętność obsługi Google Tag Manager, Data Studio,

  • znajomośc bazy SQL

Mile widziane:

  • certyfikaty Google Analitycs 4,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym ( B1-B2), okazjonalny kontakt mailowy,

  • zainteresowanie tematyką e-commerce (analizy zachowania użytkownika, pozyskania ruchu).

Dołącz do naszego zespołu i zyskaj:

ikony_strona KS_umowa.png

Stabilne zatrudnienie
na umowę o pracę

ikony_strona KS_szkolenia.png

pracę w zespole profesjonalistów,
w twórczej atmosferze

ikony_strona KS_awans.png

możliwość rozwoju i
podnoszenia kwalifikacji zawodowych

ikony_strona KS_ubezpieczenie.png

Ubezpieczenie
zdrowotne

ikony_strona KS_multisport.png

Dofinansowanie
do karty Multisport

ikony_strona KS_przyjaznie.png

Przyjaźnie
na całe życie

Chcesz zostać częścią naszej społeczności? Nie jesteśmy bankiem. Jesteśmy Inni. Jesteśmy
Kasą Stefczyka.
#PracujwStefczyku

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.